П`ятниця, 24-05-19, 8:30 PMВітаю Вас Гість | RSS
Спеціалізована школа № 87 імені О. П. Довженка
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міжнародне співробітництво та Контроль за діяльністю школи


Міжнародне співробітництво

7.1. Школа за наявності належної матеріально-технічної та соціально-культурної бази, власних фінансових коштів має право проводити міжнародний учнівський та педагогічний обмін у рамках освітніх програм, проектів, встановлювати відповідно до законодавства прямі зв’язки з міжнародними організаціями та освітніми асоціаціями. Школа має право відповідно до законодавства укладати угоди про співпрацю з навчальними закладами, науковими установами, підприємствами, організаціями, громадськими об’єднаннями інших країн.

7.2. Участь Школи в міжнародних програмах, проектах, учнівських та педагогічних обмінах здійснюється відповідно до законодавства.

Контроль за діяльністю Школи

8.1. Державний контроль за діяльністю Школи здійснюють Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, інші центральні органи виконавчої влади, яким підпорядкована Школа, Державна інспекція закладів освіти при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування і підпорядковані їм органи управління освітою, органи державної санітарно-епідеміологічної служби та Власник Школи. Державний контроль за діяльністю Школи незалежно від підпорядкування, типу і форми власності здійснюється з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики в сфері загальної середньої освіти.

8.2. Основною формою державного контролю за діяльністю Школи є державна атестація закладу, яка проводиться не рідше одного разу на десять років у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

8.3. У період між атестацією проводяться перевірки (інспектування) Школи з питань, пов’язаних з її навчально-виховною діяльністю. Зміст, види і періодичність цих перевірок визначаються залежно від стану навчально-виховної роботи, але не частіше як 2 рази на рік. Перевірки з питань, не пов’язаних з навчально-виховною діяльністю Школи, проводяться Власником відповідно до чинного законодавства.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту