Субота, 15-12-18, 3:00 PMВітаю Вас Гість | RSS
Спеціалізована школа № 87 імені О. П. Довженка

У нас сьогодні день хороших новин!

У Мін’юсті підписано Порядок зарахування учнів до 1 класу!!! На нього чекали усі: і діти, і батьки, і школи!

Отож для вступу до школи першачків не змушуватимуть проходити будь-які конкурси на перевірку знань. Всі матимуть гарантований доступ до освіти якнайближче до місця проживання. Це - один з важливих принципів реформи освіти #НоваУкраїнськаШкола.

Документ набере чинності після опублікування в «Офіційному віснику України» – 8 травня, а прочитати його остаточно погоджену редакцію можна вже зараз на сайті: https://bit.ly/2whbM2xШановні батьки, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №87 розпочинає набір до перших класів. А також відкритий набір учнів до других, восьмих та десятих класів.

Прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів за місцем проживання відбудеться з 23 квітня по 31 травня 2018 року.

Для цього ви повинні надати у школу заяву від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють,  копію свідоцтва про народження  та медичну довідку дитини.

Звертаємо Вашу увагу, що Вам більше не потрібно додатково отримувати довідку про реєстрацію, так як дані про Вашу дитину вже є в територіально гарантованій школі, надані з реєстру громади міста Києва.

Родини першокласників, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, до пакету вищеперерахованих документів надають  довідку про реєстрацію ВПО для підтвердження їх місця проживання.

Усі інші батьки, що хочуть скористатись правом вибору школи не за територією обслуговування, з 1-го по15 червня 2018 року надають зазначені документи у обраний заклад, і при наявності вільних місць дитина буде зарахована!відповідно до Розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації № 112 від 05.03.2018 р. «Про організацію обліку і прийому дітей і підлітків шкільного віку та закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району») становить:

Вул. Антоновича №№ 3-25 (непарні номери будинків);
Вул. Антоновича №№ 4/6 - 16б (парні номери будинків);
Вул. Велика Васильківська №№ 24-58 (парні номери будинків);
Вул. Володимирська №№ 61/11-69 (непарні номери будинків)
Вул. Саксаганського №№ 20-24/25 (парні номери будинків)
Вул. Толстого №№ 1-11/61 (непарні номери будинків).